که هستیم ؟

ما تولید و وارد کننده انواع قلم مو، غلتک، سنباده، بست کمربندی و اولین تولید کننده تیغ یدک کاتر در ایران مبتنی بر تکنولوژی هستیم که ماموریت خود را ایجاد تجربه‌ای خوشایند برای مصرف کننده محصولاتمان می دانیم. به عنوان پر طرفدارترین برند در ایران و منطقه در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده، هستیم و برای این هدف، ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای جهانی، مهمترین وظیفه ماست. هویت روزا بیش از هرچیز متأثر از مصرف کندگان محصولاتمان است و بر اساس نیازهای آنها گام بر می‌داریم. به همین دلیل، مشتری محوری مهمترین ارزش کسب‌وکار ما در گروه تولیدی و بازرگانی روزا است.

ماموریت ما ؟

با بهره گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید محصولات روزا را ایجاد می‌کنیم. می‌خواهیم به مصرف کنندگان محصولاتمان کمک کنیم تا با قدرت و شایستگی جوان ایرانی برای تولید محصولات با کیفیت ایرانی آشنا شوند. کمک به گذار از فروش سنتی به اقتصاد دیجیتال، همسو با روندهای جهانی، مأموریت ما برای گسترش بازاری به وسعت ایران و منطقه خاورمیانه برای همه مصرف کنندگان محصولاتمان است. بدون شک این رسالت با رشد شایستگی های حرفه‌ای شرکت روزا امکان پذیر است.

چشم انداز ما

تبدیل شدن به برترین تولید کننده محصولات نقاشی در خاورمیانه، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش تولید و فروش محصولاتی با کیفیت در رده جهانی است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

تاریخچه روزا

شرکت روزا در سال ۱۳۸۶ جهت واردات قلم مو و غلتک تاسیس و در راستای واردات این محصولات کار خود را آغاز نمود. پس از چند سال مدیران این شرکت برای جلوگیری از خروج عرض  و خودکفایی در امر تولید تحقیقات را برای موثر کردن این امر آغاز و پس از تحقیقات میدانی و شناسایی علم روز تولید اقدام به واردات دستگاه ها مدرن برای تولید محصولی با کیفیت نمودند. به کمک پروردگار و تلاش مهندسین ایرانی و با تکیه بر بازوان کارگران ایرانی در حال حاضر بزرگترین تولید کننده قلم مو و اولین تولید کننده تیغ یدک کاتر در ایران هستیم.